Günümüz en popüler teknolojik vazgeçilmez cihaz olan telefonlar, gittikçe yaygınlaşıyor hatta kullanmayan yok.

Bu yaygınlaşan telefon teknolojisi ile bir çok uygulama da hayatımızı kolaylaştırıyor.

İnstagram, Snapchat, Swarm gibi uygulamalar, mobil uygulama üzerinden büyük bir şirket haline geldiler. Android ve İOS platformlarında, yayınlanan bazı uygulamalar ilk etapta ücretli olmasına rağmen. Bazı uygulamalar ücretsiz hizmet vermektedir.

Ücretsiz hizmet dediysem, göreceli bir şekilde ücretsiz demek istedim. Çünkü çoğu uygulama; Uygulama içi reklam ya da uygulama içi pazarlama ile kar etmektedir ve ciddi gelirler elde etmektedirler.

Kullanışlı olduğu kadar da, yararlı uygulamalar da var. Örneğin, Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamaları, anlık mesajlaşmamıza, fotoğraf, video, resim, konum göndermemize olanak sağlıyor. Hatta görüntülü bile konuşabilirsiniz bu uygulama sayesinde.

Sizde bir uygulama yaptırın!

Web siteniz için bir uygulama yaptırabilirsiniz. Örneğin, bir e-ticaret siteniz var ve satışlarınızı arttırmak istiyorsunuz. İnsanların sizin İnternet Mağazanıza anlık girmek ve kolaylıkla gezinebilmesi için, Mobil uyumlu tamamen responsive uygulama yaptırın ve bunu Google Play, Apple Mağazasın’da yayınlayın.

Projem var!

Mobil uygulama projeniz mi var? İşin işinden çıkamıyor, ama bu uygulamayı hayata mı geçirmek istiyorsunuz? İşte tam zamanı!

Benimle iletişime geçerek Mobil Uygulama Geliştirme konusunda, beraber çalışabiliriz!