500px’den En Popüler 27 Fotoğraf

Bu yazımda sizlere popüler fotoğraf sitesi olan 500px’ten bahsetmek ve popüler bir kaç fotoğrafları sizlerle paylaşmak istiyorum. 500px 2009 yılında kurulmuş fotoğraf topluluğu sitesidir. Şuan Dünya üzerinde milyonlarca üyesi ve ziyaretçisi bulunmaktadır.

500px sitesine üye olarak, fotoğraflarınızı yayımlayabilirsiniz ve fotoğraflarınızı bu site üzerinden dilediğiniz paraya satabilirsiniz. Yanlış okumadınız, dilediğiniz paraya satabilirsiniz. Çünkü bu sitenin bir başka özelliği fotoğraf satışıdır.

Bu site üzerinden Dış mekan, düğün çekimleri, fotoğraf çekimi,mezuniyet çekimi, model çekimleri, gibi bir çok kategori mevcut. Kimi fotoğraf 50 dolara satılırken, kimi fotoğraf ise 200 dolara satılabiliyor.

Hemen üye olup, fotoğraflarınızı satmayı ve köşeyi dönmeyi düşünmeyin. Çünkü bu o kadar da kolay değil.

Takipçiniz olması gerekiyor. Popüler olmanız gerekiyor. Nasıl ki twitter’da, instagram’da takipçi özelliği var ise ve paylaştığınız durum ya da fotoğraflara beğeni ve yorum geliyor, çok beğeniliyor ise. Bunda da öyle bir özellik var.

Arayüzü ve sitenin işleyişi gerçekten çok iyi ben şahsen çok beğendim. Daha fazla lafı uzatmadan, 500px üzerinden paylaşılan farklı kategorilerde ki 27 fotoğrafı sizler için paylaşmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir